خيلی فوری

خيلی فوری<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

     قرار بود من روزهای غير يک شنبه ، چاهارشنبه  و پنج شنبه مطلب بنويسم. اما مسايلی پيش آمد که امروز به روز شدم!!

 

1.      اول اين که هدف من از مطلب قبلی (به خاطر اصلاحات . . . ) را کسی به درستی متوجه نشد. لااقل از ميان آن هايی که در اين باره حرف زده بودند. شايد چاشنی ی اين استعاره خيلی زياد بوده ، شايد هم بعضی ها فقط به تيتر توجه کرده اند. به هر حال.

 

2.      و مهم تر از اولی اين که تازه گی ها بد چيزی دارد شايع می شود که چندان هم خوش نيست.  از عزيزان محترمی که مرا خطاب می کنند لطف کرده و به شناسه ی کابری ی من دوباره نظری بيفکنند. حالا اگر مقاله ها را در اين مورد نخوانده اند ؛ باشد.

      مخلص کلام اين که لطف کرده و داوود را با همان دو واوش بنويسيد.

 

 

*  *  *

 

          حالا که اين طور شد سه تا از شعرهای منتشر نشده ام را اين جا می نويسم تا اهميت موضوع برای همه مشخص شود.

 

1

حنجره ای هستم

که رسالت ام

اصالت داوود است

با دو واو.

 

2

                 واو،

اگر چيزی حالی ش بود؛

هم قافيه ی

                 گاو

 نمی شد !!

 

*  *  *

 

منتظر مقاله ای در همين مورد باشيد .

 

/ 6 نظر / 38 بازدید
بهرام

دوستانِ گرامی، در مورد <اصلاحات> خود داوود میداند و نثرِ گویایش، اما در مورد اسمش، تقاضا می شود که هر کسی که <واو> دوم او را دزدیده، سریع برگرداند که او از شدت عصبانیت <واو> دومش را نیز از دست ندهد و تنها <داد> باقی بماند. داد و فریاد داوود شنیدن ندارد. عجب مملکتی ست که آدم حقِ نامش را نیز ندارد. بابا اسم این دوست عزیز ما داوود با دو تا <واو> است.

yasaman

اينا چييه نوشتی؟!اميدوارم خوب شی!

بهرام

سلام داوود جان و روزت بخیر، دوست عزیز لطفی کردی و به نی و نای ما لینک دادی اما این لینک (ع) اصلاً کار نمی کند. شعری هم در آنجا نوشته ام که دوست دارم نظرت را در باره اش بدانم.

anak

سلام ! واقعا يک حرف اگه در اسم کم يا زياد بشه اين قدر اهميت داره.چرا؟

بهرام

داوود جان باز هم سلام، من کسی نیستم بجز دوست. اگه باز هم بارمز بنویسی:<۳۰؟ عمرن> که من نتوانم بفهمم می بینی یکهو عصبانی شدم و <واو> های اسمت را دستکاری کردم. برای جلوگیری از چنین فاجعه ای، رمز فوق را لطفاً برایم بازگشایی نما.

derakhte sargardan.

سلام.ممنونم که لطف داری.اون مصاحبه رو هم می‌تونی از سايت www.chn.ir بخونی و هم از روزنامه اعتماد.البته هر دو جا بايد serch کنی.باز هم ممنونم.